Дата: 13.04.2021 14:16

Запрошуються до участі в інфраструктурному гранті від програми House of Europe (Дім Європи):

бібліотеки, арт простори, музеї, будинки культури та гуртки .

Інфраструктурні гранти фінансують техніку, що допоможе культурним організаціям втілювати нові проекти для спільноти міста та сел. Прості речі, на які так часто не вистачає грошей: комп’ютери, планшети, смартфони, відеокамери, фотоапарати, мікрофони, програми для творчості та навчання.

Інфраструктурним грантом виділяється до 4500 євро на техніку вмотивованим культурним організаціям із чітким планом дій.

Конкурс проводиться один раз на рік – весною.

Чекаємо Ваші пропозиції до 23 квітня 2021року.

Умови в участі :

Чітко розуміти, як будете використовувати нову техніку і які проекти, корисні для спільноти нашого міста або села зможете з нею втілити.

Мати досвід роботи у сфері культури та креативних індустрій і портфоліо реалізованих проектів.

У часи пандемії СОVID-19 інфраструктурний грант дасть змогу пристосуватися до нової, цифрової реальності. Використайте його для купівлі обладнання, щоб перенести ваші активності в онлайн і залишатися на зв’язку з аудиторією.

За допомогою в підготовці заявки звертайтесь до відділу економічного розвитку, інвестицій та проектної діяльності Барвінківського виконавчого комітету міської ради Ізюмського району Харківської області,

за адресою: м.Барвінкове, вул.Освіти, 17, 2 поверх 11 кабінет.

Начальник відділу Блудова Г.В..

Тел. для довідок (05757) 4-17-01.