Інформація щодо створення Комунальної установи "Кризовий соціальний центр для жінок"

Управління соціального захисту Барвінківської районної державної адміністрації інформує, що 23.02.2017 року рішенням Харківської обласної ради створено Комунальну установу «Кризовий соціальний центр для жінок». До складу центру входять підрозділи: відділення соціальної адаптації звільнених жінок, притулок для жінок, які постраждали від домашнього та гендерно обумовленого насильства, та/або торгівлі людьми.

За участю спеціалістів жінки проходитимуть програму інтеграції та реінтеграції в суспільство, отримуватимуть соціальні послуги та комплексну допомогу. У ньому створені всі сучасні умови для комфортного перебування жінок. Центр здійснює свою діяльність без розголошення інформації про своє місцезнаходження та без розміщення вивіски на приміщенні, у якому він знаходиться.

Центр надає послуги мешканцям Харківської області, іноземцям чи особам без громадянства, які перебувають на території Харківської області, на безоплатній основі в обсягах, визначених чинним законодавством України.