До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привернути увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, що здійснюється з метою отримання прибутку з експлуатації чоловіків, жінок і  дітей. Це також кримінальний злочин, який карається згідно з Кримінальним кодексом України позбавленням волі на строк  від 3 –  х до 15 – ти  років.

До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми в усіх областях України буде проходити інформаційна кампанія з протидії торгівлі людьми.